Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci, stand-up gösterisine gidince tepki çekti! “Gülmek herkesin hakkı değil mi?”

Beşiktaş derbisinde alınan 4-2’lik yenilgi sonrası çıktığı Yukatel Kayserispor maçında 4-1 galip gelmesine karşın birçok futbolcusu ve hocası protesto edilen Fenerbahçe’de dün dikkat çekici bir gelişme yaşandı… Kayseri maçında oyuna girdikten sonra topla her buluşmasında protesto edildiği için karşılaşma sonrası tribünleri selamlamak istemeyen İrfan Can Kahveci, stand-up gösterisine gittiği sanatçı Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte gülerken çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşılınca yeniden gündem oldu. Bazı taraftarlar bu görüntüye tepki gösterince, önce Kaygılaroğlu İnstagram’dan açıklama yaptı, ardından sarı lacivertli oyuncu hem sosyal medyadan hem FB TV’den özür diledi.

iLK AÇIKLAMA KAYGILAROĞLU’NDAN 

Uraz Kaygılaroğlu, İnstagram’dan paylaştığı mesajda, bir Fenerbahçe taraftarı olarak Kayserispor maçında yaşananları üzüntüyle izlediğini belirtip, “Üzüntümün sebebi günlerdir mutsuz gördüğüm arkadaşım İrfan Can’ı stand-up gösterime çağırıp onu biraz olsun neşelendirmek isteğimin işleri daha da kötüye götürmesi. Güzel bir akşam geçirip kafa dağıtalım, moral verip oyuncuyu kazanalım istedim. Fenerbahçe armasına yakışıksız hiçbir şey yaşanmadı, gülmek eğlenmek herkesin hakkı” ifadelerini kullandı.

iRFAN CAN: ÖZÜR DiLERiM

İrfan Can da İnstagram mesajında şöyle dedi: “Eşimle birlikte; çok iyi bir Fenerbahçe taraftarı olan Uraz Kaygılaroğlu’nun standup gösterisine moral bulmak ve destek olmak için katıldık. Futbol da konuştuk, hayattan, ailelerimizden, çocuklarımızdan da konuştuk, güldük eğlendik de. Özellikle gösteride sahne alan birinin fotoğraf isteğinin üzerine kontrolüm dışında konulan emojilerle gündem olup üzdüğüm herkesten özür dilerim. Bu dönemde gülmemize tahammülü olmayanları da anlıyorum ve saygı duyuyorum.

ORADA BULUNMAM BiLE BENiM AÇIMDAN YANLIŞ

Instagram mesajının ardından FB TV’ye çıkıp daha geniş bir açıklama yapan İrfan Can Kahveci, gösteriye Uraz Kaygılaroğlu’nun özel daveti üzerine gittiğini yineleyip, “Orada bulunmam bile benim açımdan yanlış. Zaten istememiştim ama onu da kırmak istemedim. O da benim iyiliğim için bir şey istedi” dedi. Kayserispor maçından sonra yaşanan olaya da açıklık getiren İrfan Can, “Hiçbir zaman taraftarımıza tavır koymadım. Yapamam çünkü kendim Fenerbahçeliyim. İyi oynayan arkadaşlarımız vardı, onların alkışlanması için direkt içeri girmek istedim” diye konuştu.

ALGI YAPILIYOR

İrfan Can, Fenerbahçe’ye transfer olduğu dönemde kendisine talip olan Galatasaray’a da gönderme yaparak, “Sırf diğer tarafı seçmediğim, Fenerbahçe’yi seçtiğim için sürekli üstüme yapılan algılar var” ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir