Gerard Pique’nin Annesinin, Pique’nin Shakira’yı Aldattığını Gizlediği İddia Edildi!

Shakira ve Gerard Pique çifti olaylı ayrılıklarının ardından gündemden düşmüyor. Son olarak Gerard Pique’in annesinin, oğlunun, Clara Chia Marti ile olan ilişkisini Shakira’dan gizlediği iddia edildi. Detaylar için buyurun…?

Kaynak: https://www.latinpost.com/articles/15…

Bildiğiniz gibi Shakira ve Gerard Pique çiftinin 11 yıllık ilişkileri, Pique’nin Shakira’yı aldatmasının ardından bitmişti.

Çift ayrıldıktan sonra ortaya atılan iddialar nedeniyle gündemden düşmüyor.

Geçtiğimiz ay Pique’nin annesinin Shakira’nın ağzını kapatarak şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıkmıştı.

Şimdi de Gerard Pique’in annesinin, Pique’nin Clara Chia Marti ile olan ilişkisini Shakira’dan gizlemesine yardım ettiği iddia ediliyor.

Bazı kaynaklar, Pique’in annesi Montserrat Bernabeu’nun oğlunun, Shakira’yı aldattığını bildiğini iddia etti.

İspanyol gazeteci Laura Fa’ya göre: ‘Piqué ile Clara Chia arasındaki ilişki başladığında, ikili, Piqué’nin ailesinin İspanya’nın Cabrils kentindeki evine sığındılar.”

Bu nedenle Bernabeu’nun Pique’nin, ilişkiyi örtbas etmesine yardım ettiği iddia edildi. Bu da Kolombiyalı pop yıldızının eski erkek arkadaşının annesini sevmemesinin nedenlerinden biri olarak görülüyor.

İspanyol medyası Pique’nin ailesine yakın bir kişinin, Shakira ile Pique’nin annesi arasında fiziksel bir kavgaya tanık olduğunu bildirdi.

Olaya tanıklık eden kişi, Bernabeu’nun, Gerard ve çocuklarının önünde Shakira’nın yüzüne yumruk attığını söyledi. Ancak her iki taraf da bu olayı doğrulamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir