Ersan Şen İsmail Saymaz’a ‘lan’ dedi, yayın durdu

Hukukçu Ersan Şen’le Gazeteci İsmail Saymaz canlı yayında ‘süre’ gerginliği yaşadı, program reklama gitmek zorunda kaldı.

Sözcü yazarı İsmail Saymaz ile hukukçu Ersan Şen, Sözcü TV’de yayınlanan Sokağın Sözü programına konuk oldu.

Saymaz AK Parti belediye başkan adaylarını değerlendirirken Ersan Şen, “Bana söz verecek misiniz, yayından çıkayım mı?” diyerek araya girdi.

Saymaz “Özür dilerim… Hocam bitiyor” derken, moderatör Serap Belovacıklı ise “Hocam size süre verdik, siz istemediniz” yanıtını verdi.

Ersan Şen ise sinirli bir şekilde “Bir saattir konuşuyorsun İsmail. Tam bir saattir ya. Neyse, konuşun ya, umurumda değil” dedi.

Belovacıklı “Bir reklama gideceğiz hocam, sonra sözü size vereceğim” deyince Şen Saymaz’a tepki gösterdi: “Tamam da İsmail, üç dakikada bitir kardeşim. Bir saat konuşulur mu lan. E insaf ya”

Bunun üzerine Saymaz, Ersan Şen’e “Hocam sizden rica ediyorum, bir daha benimle böyle konuşmayın. Hürmetin var size. Yaşınıza ve sıfatınıza hürmetim var. Ve size ‘sen’ diye hitap etmeye başlarım. Uslubumu değiştiririm. Uslupsuzluk yaparım. Saygısızlığı sürdürürseniz benden ağır cevap alırsınız” diyerek tepki gösterdi.

Ersan Şen’in de “Uslubunu değiştir kardeşim” diyerek Saymaz’ın sözünü kesmeye çalışmasının ardından Belovacılıklı”Bir araya gidelim. Aranın ardından devam edeceğiz” dedi ve yayına ara verdi.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x